Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (98)
BEUYS Joseph (1921 - 1986)
Vitex agnus castus
offset, wym.: 59,5 x 43 cm w świetle ramy, sygn. l. d.: "Joseph Beuys" (ołówkiem)
oznaczenie edycji p. d.: "851/1000" (ołówkiem)

5 500 zł

22-03-2019
BEUYS Joseph (1921 - 1986)
Documenta 7 Expects Everybody To Do His Duty , 1982
offset/papier; wym.: 36,8 x 59,6 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "Joseph BEUYS" (długopisem)

4 100 zł

08-11-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Ona , 1980
fotografia czarno-biała; wym.: 56,5 x 46,5 cm w św. p-p.; sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"

2 900 zł

06-06-2016
ROBAKOWSKI Józef (ur. 1939)
Kwadrat niespełniony , 1983
technika własna/papier; wym.: 36 x 32,5 cm; sygn. i dat. p. d.: "J. Robakowski83" (ołówkiem)

4 300 zł

25-04-2017
BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)
Maniakalna potrzeba komfortu , 2016
akwaforta, akwatinta, sucha igła, wym.: 48 x 78,2 cm, sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI", napis dolny środek: MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU

1 200 zł

21-12-2016
LARISCH Karol (1902-1935)
Martwa natura z owocami
olej/deska, wym.: 39 x 46,5 cm

12 000 zł

15-07-2015
LARISCH Karol (1902-1935)
Gracje
olej/płótno, wym.: 11,8 x 20,8 cm, na blejtramie oznaczenie: "177"

7 000 zł

25-02-2016
TCHOREK Karol (1904 Serock - 1985 Warszawa)
Kanarek , 1974
płaskorzeźba, drewno, wym.: 67,7 x 28 x 3,5 cm, sygn. i dat. u dołu: "KAROL TCHOREK 1974"

4 300 zł

19-06-2019
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
Abstrakcja
serigrafia; wym.: 60 x 60 cm; sygn. u dołu: "Koji Kamoji",
nr odbitki: "52/55"

2 100 zł

06-06-2016
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
Portret Józefa Brzezińskiego
płaskorzeźba, drzewo, wys. 53 cm, sygn. i dedykacja l.d.: „Józefowi Brzezińskiemu / K.Laszczka”

10 650 zł

10-05-2016
TWARDOWSKI Lech (ur. 1952)
Projekt 1 , 1994
technika mieszana, wym.: 21,5 x 21,5 cm, sygn. i dat. na odwrocie: "Lech Twardowski / Wrocław 1994"

1 300 zł

23-10-2015
TWARDOWSKI Lech (ur. 1952)
Projekt , 1994

1 300 zł

23-10-2015
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
Rybak naprawiający sieci - z Teki ukraińskiej
litografia, wym.: 31,3 x 42 cm w św. p-p., sygn p. d.: "LWycz",
Proweniencja: kolekcja Włodzimierza Kaweckiego

4 700 zł

23-12-2019
Kaplica Zygmuntowska na Wawelu , 1914
gwasz/tektura, wym.: 47,7 x 40,3 cm, sygn. i dat. p. d.: „LWyczółkowski / 1914”, na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Abe Gutnajera z opisem pracy

130 000 zł

24-12-2019
RADULESCU Magdalena
Wspomnienie-portret zbiorowy
gwasz/papier, wym.: 36 x 52,5 cm w św. p-p., sygn. dolny środek: "Magdalena Rădulescu"

2 500 zł

16-07-2015
BÖTTCHER Manfred Richard
Karton , 1993
akryl, collage, technika własna; wym.: 42,5 x 41 cm;
napis i dat. p. d.: "SMlchr?93" (słabo czytelnie)
na odwrocie opis pracy: "MANFRED RICHARD BÖTTCHER / KARTON, 1993, ACRYL / ACRYLCOLLAGE / NR. 2030"

4 600 zł

06-06-2016
CHAGALL Marc (1887-1985)
Mistyczne Ukrzyżowanie
litografia barwna, papier, wym.: 37 x 53 cm w św. p-p. (arkusz); ok. 36 x 51,5 cm (odcisk płyty), sygn. na płycie: "1950 [?] Chagall / Marc", grafika pochodzi z numeru 27/28 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1950 roku

3 100 zł

19-06-2019
DAWSKA Maria (1909-1993)
Kompozycja organiczna , 1971
olej, papier naklejony na płótno, wym.: 73,5 x 73,2 cm, sygn. i dat. l. d.: "Maria Dawska 71"

4 200 zł

16-07-2015
BICZAK Marlena (ur. 1989)
Pod spodem , 2014
akwatinta; wym.: 78 x 107,3 cm; sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2014" (ołówkiem)

1 000 zł

25-04-2017
MISIAK Michał (ur. 1973)
S-35 , 2009
akryl, płótno; 120 x 120 cm; na odwrocie: MM [monogram wiązany] MICHAŁ MISIAK 2009 / „S-35”

16 000 zł

24-12-2019
JANIKOWSKI Mieczysław Tadeusz (1912 - 1968)
Obiekt
płyta laminowana ryta, sklejka; wym.: 10,3 x 10,3 cm

2 300 zł

25-04-2017
Abstrakcja
olej/płótno naklejone na sklejkę; wym.: 12 x 10,5 cm

na odwrocie pieczątka autorska: "M. T. JANIKOWSKI"

2 300 zł

25-04-2017
KOCHANOWSKI Mikołaj (1916 Grosanłowo (Podole) – 1987 Kraków)
Obiekt przestrzenny
olej, technika mieszana, drewno/płótno, wym.: 35 x 29,2 cm, sygn. na odwrocie: "MIKOŁAJ / KOCHANOWSKI"

5 500 zł

19-06-2019
DUCHOWSKI Mirosław (ur. 1948)
Transformacja (D) 2 , 1985
olej/pianka lateksowa, wym.: 167,8 x 95,5 cm

9 800 zł

17-11-2017
KRATINA Radoslav (1928 Brno - 1999 Praga)
Labirynt
litografia barwna, papier, wym.: 60,5 x 42,7 cm, sygn. p. d.: "R. Kratina" (ołówkiem)

2 200 zł

19-06-2019
liczba obiektów: 98