Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ul. Stefana Batorego 2
31-135 Kraków
+ 48 12 341 47 37
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
pon. - pt.: 10:00 - 17:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (98)
MADEYSKI Roman (1919 - 1972)
Senna , 1964
olej/płyta pilśniowa, wym.: 65,2 x 81 cm, sygn. i dat. p. d.: "R. M. 64.", na odwrocie:
- "ROMAN MADEYSKI 1964 / SENNA";
- nalepka z opisem: "ROMAN MADEYSKI / olej Komp. Własna / Tyt. Senna.wym. 66x81 cm".;
- nalepka galeryjna

3 100 zł

25-06-2018
RAMATI-HAUBENSTOCK Roman (1919 Kraków - 1994 Wiedeń)
Zapis , 1971
technika mieszana graficzna, papier, wym.: 37 x 55,8 cm w świetle ramy (arkusz); 24,7 x 35,5 cm (odcisk płyty); sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati-Haubenstock 71"
oznaczenie edycji l. d.: "I/XX"

1 500 zł

23-12-2019
Układ , 1972
akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier, wym.: 35,8 x 45,8 cm w świetle ramy (arkusz); 25 x 35,7 cm (odcisk płyty), sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 72" (czarną kredką), oznaczenie edycji l. d.: "I/XX" (ołówkiem)

1 800 zł

22-03-2019
DALI Salvador (1904-1989)
Z cyklu: Po 50 latach surrealizmu , 1974
Wieniec laurowy szczęścia

akwaforta, ręcznie pokolorowana szablonem, typografia, papier bawełniany Arches, wym.: ok. 30,3 × 40 cm (odcisk płyty); ok. 49 × 65,8 cm (arkusz), sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

* doliczana opłata droit de suite

7 100 zł

04-12-2018
DALI Salvador (1904-1989)
Z cyklu: nasze dziedzictwo historyczne, Król... , 1975
sucha igła, szablon, papier bawełniany Arches, wym.: ok. 56,3 × 39,8 cm (odcisk płyty), ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz), sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem), oznaczenie egzemplarza l. d.: "392/400" (ołówkiem), znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE"

7 400 zł

25-06-2018
HIRSCHENBERG Samuel (1865 Łódź – 1908 Jerozolima)
Chłopiec roznoszący macę , 1896
olej/płótno, wym.: 82 x 54 cm, sygn. i dat. l. d.: "S. Hirszenberg – Łódź 1896"

160 000 zł

01-03-2016
FIJAŁKOWSKI Stanisław (ur. 1922)
Teka Xylon 63 , 1984
technika własna (szlachetny wydruk linorytu)/papier; wym.: 49,5 x 34,5 cm (3 arkusze podwójne i 1 pojedynczy)

Praca posiada wystawiony dokument potwierdzający autentyczność przez wydawcę XYLON Zürich.

2 400 zł

08-11-2016
ŁABĘCKI Stanisław (ur. 1935)
MMV-2 , 2005
akryl/płyta, wym.: 79,5 x 79,5 cm, na odwrocie: „STANISŁAW ŁABĘCKI / MMV-2 / Acryl 79,5 x 79,5 cm / 2005” (ołówkiem)

12 000 zł

24-12-2019
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Pejzaż abstrakcyjny , 1956
technika mieszana/papier, wym.: 38 x 52,3 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "Dominik 1956"

8 300 zł

10-05-2016
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Kompozycja , 1956
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier, wym.: 37,7 x 55 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: „Dominik 1956”

8 600 zł

24-12-2019
HEIMANN Timo (1933 - 2005)
Diagonal , 1993
sitodruk/papier czerpany, wym.: 64,8 x 50 cm, sygn., dat. i oznaczenie egzemplarza u dołu: "20/25 / heimann / 1993"

1 770 zł

11-05-2016
KONART Tomasz (ur. 1955, Warszawa)
Warszawa , 1988
technika własna; wym.: 50 x 33 cm; sygn. i dat. na odwrocie: "Tomasz / Konart / „Warszawa” / 1988"

3 100 zł

25-04-2017
Inside A4 , 1985
relief, płyta, tektura, wym.: 50,4 x 55,9 cm, na odwrocie napis: "Tomasz Konart „Inside” 1985 A4"

7 100 zł

10-05-2016
ARENA Vincenzo
Kompozycja czarno-biała , 1974
technika graficzna, wym.: 48,5 x 41 cm w św. p-p., sygn. i dat. p. d.: "ARENA / 1974"
oznaczenie l. d.: "84/100"

1 050 zł

23-10-2015
OBRZYDOWSKI Wiesław (1938 Kraków - 2017 Kraków)
Portret córki - praca dwustronna , 2004
olej, technika własna/sklejka, wym.: 190,5 x 84,6 cm, sygn. i dat. u dołu: "WO'2004"; sygn. i dat. na odwrocie p. g.: "WO'04"

8 300 zł

22-03-2019
PODRAZIK Władysław (ur. 1953)
Epifania , 2011
olej/płótno, wym.: 120 x 65 cm, sygn. i opisany na odwrocie: "WŁADYSŁAW PODRAZIK 2011 / EPIFANIA / OLEJ - 120 x 65"

16 500 zł

22-03-2019
JASKIERSKI Zbigniew (1928-1969)
Klepsydra , 1967
tempera/papier, wym.: 64,2 x 33 cm w św. p-p., sygn. p. d.: "Z. JASKIERSKI"

2 500 zł

25-06-2018
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
fotografia barwna (odbitka) na papierze fotograficznym matowym (Kodak Royal Paper), wym.: 15,1 x 21,5 cm, sygn. i dat. na odwrocie na wklejce: "Zbigniew Libera / 1996 / KZL Lego Ap" (ołówkiem)

3 500 zł

04-12-2018
LIBERA Zbigniew (ur. 1959)
przed 2000 r., wydruk/papier bezkwasowy, wym.: 80 x 68 cm w św. p-p., sygn. i oznaczenie edycji p. d.: "Zbigniew Libera / Lego CC ap", opakowanie: "6773"

80 000 zł

12-04-2018
PRONASZKO Zbigniew (1885 Debreczyn -1958 Kraków)
Portret żony
olej/płótno, wym.: 96 x 77 cm w świetle ramy

18 500 zł

23-10-2015
RYDET Zofia (1911-1997)
Zmruż oczy
fotografia czarno-biała, brom, wym.: 23 x 17 cm w św. p-p.

3 100 zł

19-06-2019
ROKITA Zuzanna (ur. 1988)
"Bez tytułu" , 2015
fotografia czarno-biała; wym.: 60,8 x 50,4 cm; sygn. i dat. na odwrocie: "ZUZANNA ROKITA, 2015"

1 000 zł

25-04-2017
LANDAU Zygmunt (Sigmond) (Łódź 1898 - 1962 Tel Aviv)
Autoportret z paletą
olej/płótno, wym.: 92 x 60 cm, sygn. p. d.: "Landau"

25 300 zł

26-02-2016
liczba obiektów: 98