CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1162)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
"Stare Miasto w Warszawie"
Akwarela na papierze, sygn. l.d. "M.Puchalski".

Wymiary w ramie: 30x26 cm (23x18 cm)

1 200 zł

21-10-2019
Nowość
BARWECKI-SZEWCZYK Tadeusz (1912 - 1999)
„Scena w parku”
Olej na kartonie, sygn. p.d „T. Barwecki” opisany na rewersie „Studium miejskie”.

Wymiary w ramie: 82x102 cm (66x88 cm)

9 500 zł

21-10-2019
Nowość
NOAKOWSKI Stanisław (1867 - 1928)
„Weduta”, 1923 r.
Akwarela na papierze, sygn. monogramem i datowana p.d. „SN 2 III 3”.

Wymiary w ramie: 47x57 cm (27x37 cm)

3 500 zł

18-10-2019
Nowość
RYSZKIEWICZ Józef (1856 Warszawa - 1925 Warszawa)
„Łoś z wilkami na mokradłach”, 1917 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana l.d „Józef N Ryszkiewicz w Rysin - Żanecinie 1917 XII”.

Wymiary w ramie: 42x58 cm (25x40 cm)

3 300 zł

18-10-2019
Nowość
Pies myśliwski, Kasli, Rosja, I poł. XX w.
Odlew z brązu, patynowany, wg modelu rosyjskiej odlewni Kasli, sygnowany.

Wymiary: 13x26x12 cm

1 500 zł

18-10-2019
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
„Pejzaż zimowy”
Olej na płótnie, sygn. l.d. „WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 82x112 cm (60x90 cm)

8 800 zł

18-10-2019
Nowość
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
„Warszawa”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „Wł. Chmieliński”.

Wymiary w ramie: 70x78 cm (55x65 cm)

9 800 zł

16-10-2019
Nowość
Papuga, Karl Ens, po 1945 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wysokość: 25 cm

1 400 zł

15-10-2019
Nowość
Efektowny dzban na napoje z masywnym uchem; szkło kryształowe ręcznie szlifowane i cięte, okute srebrem pr. 925, ruchoma kopulasta nakrywka.

Wysokość: 22 cm

880 zł

15-10-2019
Nowość
Tańcząca guwernantka, Karl Ens, 1930 r.

Wymiary: 26x31x16 cm

1 800 zł

14-10-2019
Nowość
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
Żardiniera, I poł XIX w.
Dwudzielny kabaret w stylu biedermeier; szkło ręcznie malowane, częściowo złocone, uchwyt srebro pr. 12.

Wymiary: 26x25x15 cm

1 900 zł

01-10-2019
Żardiniera, Bourdois & Bloch, Paryż, 1887-1900
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 13x44x26 cm

2 800 zł

02-05-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

03-10-2019

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

13-08-2019
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
/47
liczba obiektów: 1162