ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (755)
Misa secesyjna Anglia, Royal Doulton ok.1900 r.
porcelana, wys.14 cm. średnica 41 cm. Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: lew na koronie / MADE ENGLAND ROYAL DOULTON / AUBRF; zieloną farbą naszkliwnie: No399945/403830

450 zł

18-01-2020
Nowość
ZIOMEK-KOWALEWSKA Maria (1905-1975)
KAZIMIERZ NAD WISŁĄ , 1967
olej, płótno, wym. 65 x 55 cm. (z ramą 64x74 cm.) Sygn. p. d.: Ziomek Kowalewska M;

2 800 zł

17-01-2020
Nowość
Komplet srebrnych sztućców RAPSODIA Hefra 30 szt.
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 30 sztuk (zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy); waga z ostrzami 1270 g. Znakowanie: w prostokącie W, główka kobiety i 800, oraz FH (Hefra)- 800. W pudełku, Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, XX w.

3 800 zł

17-01-2020
Nowość
MIĘDZYBŁOCKI Adam (1883-1956)
ŚWIERKI W ZIMOWEJ SZACIE
Pejzaż zimowy, olej na płótnie naklejony na tekturę, wym; 38 x 35 cm, z ramą 42x45cm. sygnowany p.d. A.Międzybłocki

2 700 zł

16-01-2020
Nowość
KOMIEROWSKA Maria (1913 - 1972)
Kwiaty
olej, tektura, wymiary; 28 x 23 cm.; w ramach 32x37 cm. sygnowany po prawej stronie u dołu: M. Komierowska

950 zł

16-01-2020
Nowość
DMYTRYSZYN Włodzimierz (1905 - 1992)
Kraków
Przedmieścia Krakowa olej, tektura wym. 70x 56 cm. z ramą 84x71 cm. sygn. l.d. W.Dmytryszyn Wystawiany ; Wystawa malarstwa Włodzimierza Dmytryszyna, Biuro Wystaw Artystycznych Katowice ZPAP 1026

3 300 zł

15-01-2020
Nowość
Patera srebrna k. XIX w
srebrna paterka ażurowa z winogronem i różami , srebro, waga 375 g; wym.5,5 x 33,5 x 22 cm. k. XIX w

1 800 zł

14-01-2020
Nowość
KAMIENIOŁOM POD KAZIMIERZEM, 1951 , 1951
Maria KOMIEROWSKA (1913 - 1972) KAMIENIOŁOM POD KAZIMIERZ NAD WISŁĄolej na płótnie, 54 x 73 cm, sygnowany i datowany l.d. "M. KOMIEROWSKA /1951",na odwrocie uszkodzona kartka DESY z l. 50-tych, z ręcznie wpisanym nazwiskiem autorki i tytułem obrazu

3 300 zł

13-01-2020
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

3 100 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019

550 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Srebro, próba 875, waga 413 g. 6 szt., dł. 20,5 cm. Puncowanie: M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875, ЮM7 w dolnej partii trzonka wypukły wzór kobiety w stroju ludowym. Moskwa, lata 1961-1968.

1 400 zł

28-06-2019
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
/31
liczba obiektów: 755