Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
„Pejzaż” , 1978
akryl na płótnie, wymiary 73×100 cm, obraz jest reprodukowany w książce „Zbigniew Taranienko Wizja Natury Dialogi z Tadeuszem Dominikiem”, wydawnictwo Bosz i Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, 2016
11-01-2020
Nowość
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
„Bez tytułu” , 1962
olej na płótnie, wymiary 51×86,5 cm, obraz pochodzi z kolekcji z Nowego Jorku, powstał w Stanach Zjednoczonych, podczas pobytu artysty w Nowym Jorku 1961-1962 z okazji przyznania stypendium Fundacji Forda.
11-01-2020
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
cykl „Sportowcy”„Obszczymury” , 1985
olej na płótnie, wymiary 146×114 cm
11-01-2020
Nowość
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
„Pamięci Piotra i Pawła" , 2018
olej, akryl na płótnie, wymiary 170×400 cm, obraz składa się z trzech części / jest reprodukowany w katalogu „Marek Kamieński, Pan P.S. i jego krąg”, Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg w Katowicach, Katowice, 2018
30-11-2019
MAKOWSKI Zbigniew (1930 Warszawa - 2019 Warszawa)
„Czerwińsk”
1956-1987, technika własna, kolaż, sznurek na papierze, wymiary w świetle ramy 64x78 cm
08-01-2020
„Bez tytułu” , 1971
gwasz, tusz na papierze, wymiary 26x36 cm
22-12-2019
liczba obiektów: 6