Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (36)
Świecznik szescioramienny drewniany złocony XVIII / XIX wym ok 83 na 73 cm
26-03-2015
Rynek Krakowski , 2000
Obraz J. Wójcika "Rynek Krakowski" olej płótno sygnowany lewy dół datowany lewy dół 2000 rok wymiary 63 cm wysokość 53 cm szerokość
17-07-2018
Półka na fajki
Półka na fajki, secesja wiedeńska. Półka drewniana, uchwyty mosiężne, ozdobny jedwab ręcznie malowany. Wymiary 68x50 cm.
17-07-2010
Karciak - Stół
Stół - Karciak Art Deco blat jest przekręcany na jednej stronie jest szachownica a na drugiej fornir makasar wym wys 72 cm boki 81 na 84 cm
26-03-2015
Ikona Deesis
Ikona "Deesis" Rosja północna XVII / XVII wiek tempera deska stan dobry wymiary 29cm wysokość 23 cm szerokość
17-07-2018
Aniołek barokowy
Aniołek barokowy, polichromowany, rzeźba drewniana, po konserwacji, wys. 65 cm.
16-12-2011
"Święci"
Obraz "Święci" olej płótno Artysta Nieznany XVII / XVIII wiek
09-06-2017
"Jezdziec"-Płaskorzezba Antoni Hajdecki
Płaskorzezba cynk "Jezdziec" wym 19 na 23.5 na odwrociu autorska nalepka
12-05-2015
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
Kwiaty w wazonie
Obraz Irena Weeisowa - Aneri "Kwiaty w wazonie" olej tektura sygnowany prawy dół wymiary 61.5 wysokość 46 cm szerokość
01-05-2019
CZYNCIELOWA Aldona
Martwa natura , 1901
A. Czyncielowa"Martwa natura" - ol./pł., sygn. dat. p.d., wym. 47 x 23 cm.
04-03-2015
GABRYŚ Bogusław (1938 - 2013)
Wstrzymane Słońce , 2009
Płaskorzezba brąz "Wstrzymane Słońce" wym 28 na 21 cm dat 2009 rok
12-05-2015
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Pejzaż Morski Syrakuza"
Obraz Bronisławy Rychter-Janowskiej "Pejzaż Morski Syrakuza"
olej tektura sygnowany lewy dół napis lewy dół "Syrakuza" wymiary 19 cm wysokość 32.5 cm szerokość
25-10-2018
CHIPARUS Demetre Haralamb (1886 - 1947)
Rzeźba dziewczyny brąz
Rzeźba brąz przedstawia młodą dziewczynę sygnowana na podstawie " D.H.chiparus" wymiary wysokość 41cm z podstawą
05-12-2016
KRCHA Emil (1894-1972)
Martwa natura , 1944
Martwa natura - akw./pap., sygn. p.d., dat. Kraków 44, wym. 28x37 cm.
05-01-2011
KRCHA Emil (1894-1972)
Jesienn drzewa
Jesienne drzewa - ol./skl., sygn. p.d., wym 49x35 cm.
05-01-2011
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Przekupki"
Obraz Erno Erba "Przekupki" olej tektura sygnowany lewy dół wymiary 33.5 cm wysokość 48.5 cm szerokość
06-09-2019
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (ur. 1928 Pińsk)
"Kościółek"
Obraz Eugeniusz Tukan-Wolski "Kościółek" technika mieszana papier sygnowany lewy dół wymiary 32 cm wysokość 22 cm szerokość
15-03-2018
WASILKOWSKI Eustachy (1904 -1977)
Obraz " Maki " olej/ plotno
Obraz Eustachy Wasilkowski " Maki " olej / plotno "sygnowany prawy dol wym 61 na 98 cm
19-02-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)
Obraz Feliks Kazimierz Wygrzewalski "Rybacy" olej tektura sygnowany prawy dół
09-06-2017
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Pejzaż Górski
Obraz Henryka Szczyglińskiego "Pejzaż Górski" akwarela papier tektura sygnowany prawy dół wymiary 14.5 cm wysokość 20 cm szerokość
25-10-2018
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Jezus
Obraz Jerzego Dudy-Gracza "Jezus" olej płótno wymiary 84 cm na 180 cm sygnowany prawy dół w górnym prawym rogu rysunek kościoła i napis "...Droga jest światłością .... Jezus jest przy mnie ..Wierzę"
01-05-2019
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Wesele Krakowskie , 1936
Obraz Jerzego Kossaka " Wesele Krakowskie " olej sklejka sygnowany prawy dół datowany 936 prawy dół wymiary szer 78 na 53 cm
14-08-2019
Ułan na koniu , 1932
Obraz Jerzy Kossak "Ułan na koniu" olej tektura sygnowany lewy dół datowany (1932 ? ) lewy dół wymiary 33cm wysokość 48 cm szerokość na odwrocie pieczątka
01-05-2019
Obraz Jerzego Kossaka " Ulan z Dziewczyna " , 1930
Obraz Jerzego Kossaka "Ulan z Dziewczyna" olej tektura 73,5 cm na 48,5 cm sygnatura prawy dol dat 1930 prawy dol dedykacja Drogiej Pani Helenie w dniu imienin prawy dol
19-02-2019
POCIECHA Michał (1852 Prokocim-1908 Kraków)
Obraz Michała Pociechy akwarela tektura papier sygnowany prawy dół wymiary 30.5 cm wysokość 54 cm szerokość
29-04-2019
liczba obiektów: 36