Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7009)
NAKIELSKI Teodor (2 poł. XIX w.)
'W porcie", 1889 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "Teodor Nakielski 1899"

Wymiary w ramie: 53x76 cm (46x70 cm)

11 500 zł

22-01-2020
Nowość
Para kandelabrów czteroświecowych, plater, sygnowany.

Wymiary: 48x29 cm

3 300 zł

22-01-2020
Nowość
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Lwowskie przekupki
Olej na tekturze, 35x50 cm, sygnowany prawy dolny:
E.Erb. Więcej prac o podobnej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl kontakt: tel.502630650
21-01-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Secesyjna cukiernica w formie kosza, plater sygnowany „B.Henneberg Warszawa”. Model 761.

Wysokość: 13 cm

Średnica: 10 cm

450 zł

21-01-2020
Nowość
Serwis kawowo-herbaciany, Anglia, XIX/XX w.
Serwis kawowo-herbaciany w skład którego wchodzą: dzbanek, imbryk, mlecznik, cukiernica i taca.

Plater sygnowany.

1 900 zł

21-01-2020
Nowość

950 zł

20-01-2020
Nowość
Tacka, Roman Plewkiewicz, Warszawa, XIX/XX w.
Plater sygnowany.

Wymiary: 20x15 cm

350 zł

20-01-2020
Nowość
Bohumil Rezl (1899-1963)
"Scena rodzajowa - polowanie" porcelana wys. 27 cm dł. 62 cm szer. 16 cm
18-01-2020
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Misa secesyjna Anglia, Royal Doulton ok.1900 r.
porcelana, wys.14 cm. średnica 41 cm. Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: lew na koronie / MADE ENGLAND ROYAL DOULTON / AUBRF; zieloną farbą naszkliwnie: No399945/403830

450 zł

18-01-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
/779
liczba obiektów: 7009