Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7026)
Wiaderko. Szkło okute w srebro próby 925; wys.13 cm; śr 11,5 cm. puncowany; półksiężyc, korona , 925 Sterling i znak warsztatowy. Niemcy Gebrüder Kühn - Schwäbisch Gmünd, po 1888 r.

480 zł

20-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Hermes, pocz. XX w.
Figura z brązu na podstawie z marmuru.

Wysokość: 31 cm

1 990 zł

20-08-2019
Nowość
Cukiernica srebrna na kluczyk -Niemcy ok.1890 r
Cukiernica srebrna na kluczyk ,waga 447 gr ,Niemcy ok.1890 r
środek pięknie złocony
długość 15 cm
szerokość 12 cm
wysokość bez uchwytu 8 cm , z uchwytem 10 cm

4 500 zł

20-08-2019
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
"Martwa natura"
olej, tektura 40 x 52,5 cm sygn. l.d.: Ebiche
20-08-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Sankt Petersburg Jaszimow Aleksandr cukiernica ok1820 r srebro waga 660 gr, środek złocony
wysokość 15 cm
długość z uchwytami 19 cm, bez uchwytów 14 cm

ok.1820 r

6 000 zł

20-08-2019
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Dzbanek Rosja 1837 rok,srebro
Dzbanek ,srebro -Rosja 1837 rok,waga 518 gr,
środek złocony
wysokość 15 cm
szerokość 10 cm
długość 22 cm

6 000 zł

20-08-2019
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Brosza Art Deco
Brosza Art Deco platyna,zloto, brylanty wyc.4800 zl
dlugo 6 cm

3 800 zł

20-08-2019
Nowość
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Pucharek srebrny, Niello, Srebro, próba 84, waga 60 g, wys. 7 cm, śr.6 cm. Puncowanie: w prostokątach monogram złotnika ; cecha probierza ?C i datą 1875, 84, św. Jerzy.

650 zł

20-08-2019
Nowość
Taca srebrna Włochy, przed 1933 r.
Tacka srebrna. srebro pr. 800 waga 1240 gr. wym. 38,5x28,5 cm. cechowana; 800 i CECCHERELLI. Włochy, przed 1933 r.

4 200 zł

20-08-2019
Nowość
/781
liczba obiektów: 7026