Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7692)
ŚLUSARSKI Dariusz ( ur. 1979, Częstochowa)
"ZWIASTOWANIE" 2018, olej płótno, 60x50cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
21-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
"Ribes spicatum" 2019, olej na płótnie, 50x40cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
21-10-2019
Nowość
PIECZYŃSKI Zbigniew (ur. 1970)
Pole V , 2017
Olej na płótnie,100 x 150 cm
2017 / 2018

8 300 zł

21-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
Pole I , 2018
Olej na płótnie,100 x 150 cm
2018 r

8 300 zł

21-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
SYCHA Ewa (ur. 1966, Bytom)
"GORĄCE SŁOŃCE LEFKADY"
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
GLEICH Joanna
"FEB 2015"
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
GLEICH Joanna
" JANUARY 2011"
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
GLEICH Joanna
"MAI 2017"
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
STOKFISZ-DELARUE Jan
"PIEKARNIA" , 2019
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
/855
liczba obiektów: 7692